Оптичні адаптери Cor-X типу SC/UPС(S) 100шт.=1пач

Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Код товару: 00512909
Модель: SC/UPС(S)
Виробник: Cor-X
Відгуки: 0
445 грн
Без податку: 445 грн
од.

Оптичні адаптери (розетки) SC/UPС(S) призначені для з'єднання конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах.

Адаптери типу SC завжди є прохідними (тобто до них підключаються конектори з обох боків) і служать також прецизійного центрування наконечників конекторів в керамічній втулці.

Корпус адаптера SC/UPС(S) виконаний із пластику, а внутрішня втулка, що центрує, з керамічної композиції.

Кріплення адаптера до панелі розподільного пристрою (ODF, бокси, панелі тощо) здійснюється за допомогою металевого стопора. Особливістю адаптерів SC/UPС(S) є відсутність бічних фланців («вух»). Такі «безухі» конструкції легше встановлюються в панелі та бокси із щільним розміщенням адаптерів.

Найбільш популярними є адаптери для конекторів зі сферичним поліруванням - UPС. Конектори SC/UPС найчастіше застосовуються в мережах Ethernet, а також портах активного або вимірювального обладнання.

Переваги:

  • Точність розмірів під час виготовлення;
  • Зручність установки в панелях та боксах з високою щільністю портів;
  • Низьке зношування;
  • Хороша замінність;
  • Хороша відтворюваність;
  • Висока температурна стійкість;
  • Невисока вартість.

Відгуки

0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Доставка по країні за 1-2 дня. При наявності товару.
Оплата на розрахунковий рахунок підприємства. Мінімальне замовлення 500 грн.
Офіційна гарантія та розширена гарантія від магазину.
Купити Оптичні адаптери Cor-X типу SC/UPС(S) 100шт.=1пач
Оптичні адаптери Cor-X типу SC/UPС(S) 100шт.=1пач
445 грн