Опис
Конектор швидкого монтажу Cor-X SC/APC-FTTH-01 призначений для окінцьовування в польових умовах конектором типу SC/APC абонентських оптичних кабелів з одномодовим волокном типу FinMark FTTH001-SM-xx, FinMark PS001-SM-xx.
Для встановлення конектора не потрібний зварювальний апарат, тільки стрипер для кабелю та для волокон, а також сколювач.
Важливо, що конектор встановлюється безпосередньо на одноволоконний кабель, а не на волокно. Оскільки при традиційному способі підварювання пігтейлу до волокна надалі потрібен якийсь конструктив (розетка, бокс) для розміщення захисної гільзи, запасу волокна та пігтейлу.
Конструкція конектора проста і зрозуміла, а покрокова ілюстрована інструкція, що додається до конектора, дозволить легко та швидко встановити його на кабель. При деякому досвіді час встановлення не перевищує 1 хвилину.
Втрати, правильно змонтованого конектора, не перевищують 0,3 дБ. Такі низькі втрати, що вносяться забезпечуються наявністю у ферулі роз'єму прединсталированного волокна і заполірованого в заводських умовах. А полірований у заводських умовах під кутом 8 градусів торець (АРС) дозволяє досягти мінімальних втрат на відображення (≥ 55 дБ). З'єднання волокон всередині роз'єму відбувається в середовищі спеціального іммерсійного гелю в місці з'єднання. У такому разі навіть неідеальне стикування волокон не призводить до значного загасання або відбиття випромінювання. А напівпрозорий пластик у місці з'єднання волокон дозволяє контролювати з'єднання за допомогою джерела видимого випромінювання червоного світла.
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.